Download | Programy

Zdroj vs Zdroj a vs Zdroj :D

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Kdo tady odsuzuje?? Kde jsem napsal, že je Enermax špatný?? Já už Enermaxe, Seasonicy, Fortrony a spoustu "noname" zdrojů v prackách měl, chybí už jen tebou zmiňovaný Corsair, který já ještě na živo neviděl, pochybuju, že ty ano... ale pokud ano, pak se omlouvám...

Zpochybňuju čísla, protože si je taky někdo mohl vycucat z prstu...

Pokud se prodá 10 000 Fortronů a je 12% zmetků (tomu moc nevěřím), ok

Enermaxů se prodá kolik?? 100? Pak je docela šance, že těch vadných bude v jiné sérii v jiném obchodě daleko víc, je to logické??

Nikdo není dokonalý, i ty zdroje dělají jenom lidé... je jedno kde.

Taky už mi pod rukama zkolaboval obyčejný THN-P... odůvodnění reklamace?? Chyba výroby... na druhou stranu je to jeden asi z 50 kusů... navíc s sebou nevzal nic jiného... jenom prostě odešel.. klidně a pokojně.

BTW: Ty jsi velkej pán, že můžeš okřikovat a vyskakovat?? Protože já tohle nedělám, jenom ty emoce by jsi mohl mírnit... na to jak jsi "věkově vyspělý" bys to mohl umět... :x

BTW2: Enermax (L500) umí dát na každou větev 22A, ale dohromady 30A
Fortron (BSII 500) dává 18A na každé, ale dohromady taky 30A, a neříkej že pojedeš jenom na jednu větev...
Naposledy upravil(a) Awast dne čtv čer 07, 2007 11:03, celkem upraveno 1 x.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Nechceš konečně přestat ?? Napsal jsem že 14 vyjde velkej test zdrojů, pak si budem povídat, slušně a věcně. Do té doby, prosím už neargumentuj, je to zbytočně moc OT, zbytečně. Nepsal jsi že je Enermax špatnej, ale že nedoporučuješ jeho koupi, zamysli se než něco vypustíš a pak se mužem bavit slušně a věcně dále. Jen proto, že jsi mladší nemohu tolerovat tvoji drzou něvědomou dravost, když už sem pleteš věk.

Mimochodem Fortron je možná prodejně ve předu, ale jen proto, že lepší zdroje si koupěj lidé kterým to myslí anebo na to mají. Fortron si koupí každej druhej kluk, páč nemá peníze, ale taky se musí smířit s tím, že kupuje pouze Fortron. ;)


EDIT Awast: Nevhodná citace, více zde
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Jackal píše: Nepsal jsi že je Enermax špatnej, ale že nedoporučuješ jeho koupi, zamysli se než něco vypustíš a pak se mužem bavit slušně a věcně dále. Jen proto, že jsi mladší nemohu tolerovat tvoji drzou něvědomou dravost, když už sem pleteš věk.

Mimochodem Fortron je možná prodejně ve předu, ale jen proto, že lepší zdroje si koupěj lidé kterým to myslí anebo na to mají. Fortron si koupí každej druhej kluk, páč nemá peníze, ale taky se musí smířit s tím, že kupuje pouze Fortron. ;)
Ano, někdo někde vydá recenzi a ta musí být na 100% správně?? Já mluvím z vlastní zkušenosti... Recenzi posoudit můžeme a pravděpodobně se potvrdí co tu říkáme oba... jen trošku jinak.

Ano, píšu že Enermax není špatný, ale že je to špatná koupě, protože na to co umí je předražený a Fortron to kromě cable managmentu (trocha šikovnosti a pořádek mám taky) zvládne taky (mluvíme o BS2)

Kluk který vezme rozum do hrsti a nemusí mít zrovna hluboko do kapsy nepůjde a nekoupí to nejdražší co uvidí, protože to nutně nemusí být nejlepší. Viz velmi hořlavý Chill Inovation... viděl jsem jeden kus u techniků v Alfě... prach a popel...

A s ohledem na věk jsem hovořil o emocích, o ničem jiném... tak pls nemlž.

P.S. Když koukneš do "Informací o tomto fóru" najdeš tam téma "Jak (ne)používat citace" , tak si ho přečti
;)
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Nebudu dokazovat něco někomu, kdo absolutně ignoruje realitu a jen si brání svůj dobrej nákup. Enermax nepotřebuje reklamu. :D

Já to ukončím, ty se nechceš bavit a mě nebaví tvoje napomínání a upozorňování co mám dělat. Zamysli se nad tím, jak prezentuješ svůj názor a sám sebe, zatím nic, moc. ;)

Prosím a nereaguj, jen spamuješ a já se přidávám a to mě už neba. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Já nic neignoruju... kdyby ano, poznal bys to.

Realita je taková, že se nabízí otázka: Kolik zdrojů Jackale jsi za svůj život měl možnost odzkoušet a kolik jsi jich opravdu nainstaloval do PC??

Já bych mohl začít vést deníček.. a ty?

Nikde jsem nepopřel ani jedno z tvých tvrzení, Enermax je dobrý, tichý, a hlavně drahý...

Fortron je dobrý, taky dostatečně tichý a podstatně levnější...

Kdo má našlápnutou peněženku, nekoupí si Liberty ale OCZ... :cool:

No fakt jsem zvědavej jak dopadne ten test (Dej mi vědět kdo se ho účastní a můžem tipovat umístění ;) )

P.S. A co ty citace, četl jsi??
Naposledy upravil(a) Awast dne úte čer 12, 2007 08:22, celkem upraveno 1 x.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Awastíku do dnes, jsme si v celku rozmumněly a společně řešily problémy jiných na tomto fóru. Já bych to tak nechal a jen proto že máme odlišnej názor na zdroje, tak půjdem po sobě ?? To je špatně !!

Máš pravdu a nic jiného než pravdu. ;)

Sám se těším na test který provedly odborníci s časopisu Computer. Je to velkej zátěžovej test zdrojů do 600W. Jsou tam všechny zmiňované zdroje, které tu vychvalujem. Počkáme si a výsledky sem okamžitě přepíšu, ať skončí jakkoliv.

Pak můžeme opět věcně a slušně debatovat. POTOM !! Bereš ?? :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

No odborníci z Computeru jsou samozřejmě machři, ale jedna recenze ještě nikdy svět nesbořila, nikdy a nikde.

To se ti snažím vysvětlit... 3 nebo 5 na sobě nezávislých recenzí už dokáže s něčím pohnout... ale nakonec je to přece jen na uživatelích se zkušenostmi, které nasbírali během let praxe...

Ale OK, když mám teda pravdu, už se o tom nebudeme bavit dřív než vyjde ta "božská" recenze...
Naposledy upravil(a) Awast dne úte čer 12, 2007 08:22, celkem upraveno 1 x.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Neberu to jako jednoznačnou božskou recenzi, ale je teď nejblíže k tomuto datu. Dá se hodně čerpat s takové recenze, ale ty už zas mluvíš, jako by jsi si dělal zadní vrátka. ;)

Už si piš co chceš, já se snažil to trošku narovnat, ale ty prostě musíš mít poslední slovo a pořád někoho umravňovat a vysvětlovat něco co sám nechceš chápat.

Proto toto téma považuji z mě strany, jako uzavřené a dále se již sem nebudu vyjadřovat. Závěry testů sem opíšu, až vyjdou 14.6. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Jackal píše:
Proto toto téma považuji z mě strany, jako uzavřené a dále se již sem nebudu vyjadřovat. Závěry testů sem opíšu, až vyjdou 14.6. ;)
To ukáže až čas...
Naposledy upravil(a) Awast dne úte čer 12, 2007 08:23, celkem upraveno 1 x.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Tak tohle je už opravdu smešné až smutné. Zajímavé je, že nejvíce se tu ozývají ti, kteří tomu nejméně rozumí (záměrně nebudu nikoho jmenovat).

Je zde jasně vidět, že se tady (zatím) neshodnem, měl jsem to asi locknout už dříve. Ačkoliv je pro mnohé zábavné číst si jak se někdo hádá, tak přesto je to pro mnohé únavné. Protože tady reálná argumentace přetekla v doměnky a hádky, tak toto téma dočasně uzavírám do doby, než budou dostupné nové reálné informace (recenze).

Až budete mít někdo tu recenzi, tak mi pošlete SZ a já to tu odemknu. :lock:
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Zamčeno