Arctic Fan Pro 2L
Napsal: ned pro 24, 2006 08:18
Ahoj, nemáte někdo náhodou TENTO skvělý větráček ? Zajímalo by mě jak je to udělané s tou regulací. Předem dííky
Potřebujete-li přidat ventilátor do počítače, či vyměnit stávájící, který právě odešel, rozhodněte se pro kvalitní ventilátor Arctic Cooling! Tento ventilátor vychází z designu ventilátorů oblíbených chladičů téže značky, které jsou proslulé svým nadprůměrně tichým chodem a zaručenou účinností.
Větráček efektního průsvitného designu disponuje rozměry 80 x 80 x 34.5 mm, při váze 98 gramů. Je určen pro připojení třípinovým konektorem s možností sledování počtu otáček. Napájen je dvanácti volty, ovšem jeho nejsilnější stránkou je právě ona výše zmiňovaná velice nízá hladina hluku. Může totiž pracovat ve třech různých režimech rychlosti - 1500, 2000 a 2500 otáček za minutu, což vám dává možnost univerzálnějšího použití. Od rychlosti se také závisle odvíjí hlučnost, a to 14 - 22 dB, a samozřejmě také množství přeneseného objemu vzduchu - v nejlepším případě až 53.9 m3 za hodinu. Regulovatelný ventilátor je opatřen efektní modrou diodou.
14-22 pisou na czcoverclocker123 píše:Hele kolik má ten větráček dB. (decibelů)
myslim ten vetrak jak se dava treba na stul aby to foukalo po cely mistnostioverclocker123 píše:Jacgues: Jakej větrák myslíš?
Ale jestli by tobel krytej tak by ti to useklo prsty.
No tak to tam pak můžeš všude nastrkat pasivní chladiče a bude to OK.Jacques píše:myslim ten vetrak jak se dava treba na stul aby to foukalo po cely mistnostioverclocker123 píše:Jacgues: Jakej větrák myslíš?
Ale jestli by tobel krytej tak by ti to useklo prsty.to je docela dobry chlazeni ne? otevres jednu stranu casu a ono ti to vyfouka uplne vsechno nepotrebujes vubec nejaky trapny maly vetraky
Kód: Vybrat vše
... hele lidi mam napad jak pekelne schladit pc... co kdyby se otevrela bedna a namiril se na ni takovej ten obr vetrak jak e pouziva v lete :D nebylo by to hafo krat ucinejsi nez pouzivat tadyty malinkaty ale asi by tam slo vic prachu co :roll:
Kecy.... to je můj komp !!Adisis píše:hej to je muj comp!!
no ten větrák je docela good(když jsi v jiné místnosti než je comp s větrákemxmickey píše:Kecy.... to je můj komp !!Adisis píše:hej to je muj comp!!