Download | Programy

Pomoc s bodem obnovy u XP

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Pomoc s bodem obnovy u XP

Příspěvek od PEDRONI »

Potřebuji vrátit počítač do předchozího stavu, když spustím program na obnovu, tak vyskočí okno, ale to zůstane celé bílé a ani po několika minutách se nic neobjeví, připadá mi, že jsem si musel něco asi smazat omylem, to samé je i při spuštění průzkumníka, vyskočí pouze pejsek jako pomocník, ale okna na zadávání parametru vyhledávání tam zase nejsou. Jinak systém běží bez problému, máte někdo takové zkušenosti nebo víte, jak jej vyřešit, prosím, napište mi.
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

a copak si s tim delal, hrabal se v registrech?
PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Příspěvek od PEDRONI »

Nejsem si vědom, dá se ta obnova spustit jinak
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Zkus jinej den bodu obnovení. Určitě jich tam máš více, jestli je nemažeš. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Příspěvek od PEDRONI »

jenže já nerozjedu vubec to první okno v obnovení tak nemohu nic vybrat je totiž uplně celé bílé
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

PEDRONI píše:jenže já nerozjedu vubec to první okno v obnovení tak nemohu nic vybrat je totiž uplně celé bílé
Jo aha, jsem doma. :? Tak to nevím kámo. Reinstal oken, nebo ještě lépe, udělat instalaci na čistej disk. Je to práce, ale řeší to problémy. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Příspěvek od PEDRONI »

no jenže když se mi podaří dát předchozí bod obnoveni tak to vyřeší problém a nemusím provádět novou instalaci
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

PEDRONI píše:no jenže když se mi podaří dát předchozí bod obnoveni tak to vyřeší problém a nemusím provádět novou instalaci
To mi je jasný, ale píšeš, že to nejde a mě už moc nenapadá jak to udělat. Kdyby jsi měl ještě nějaký program co umí vytvořit bod obnovení, bylo by to lepší, protože ten co je ve WinXP mě moc nepřesvědčil. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

a v nouzovym rezimu si to zkousel?
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

zkusil bych to pomocí F8 při rozběhu systému hned na začátku a v menu vybrat Poslední dobrou konfiguraci ...
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Příspěvek od PEDRONI »

TAK MI TO NEPOMOHLO, ZASE JE TAM BÍLÁ OBRAZOVKA
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Tak to vidím černě !! :? Já bod obnovení nepoužívám, ale před lety jsem se naněj také spoléhal, ale to se mi nestalo. Nakonec dojde na má slova. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

jen takova osobni rada...
obnoveni systemu nepouzivat!!! radsi nejaky specialni zalohovaci program...
vzdycky kdyz jsem potreboval obnovit system tak to nejak neslo nebo se to po..., po centru zabezpeceni jedna z pro me nejhorsich komponent windows
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

StenCZ píše:jen takova osobni rada...
obnoveni systemu nepouzivat!!! radsi nejaky specialni zalohovaci program...
vzdycky kdyz jsem potreboval obnovit system tak to nejak neslo nebo se to po..., po centru zabezpeceni jedna z pro me nejhorsich komponent windows
Souhlasím, kdyz bod obnovení, tak ho nevytvářet ve windows. Defragmentace ve win je další paskvil. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Putas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob bře 03, 2007 13:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Putas »

Windows mají pravděpodobně smazané HTML soubory průzkumníka. Jako řešení bych viděl opravu systému z instalačního CD.
PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Příspěvek od PEDRONI »

TAKY TO VIDÍM ČERNĚ JEN NEVÍM JAK PŘEINSTALUJI SYSTÉM KDYŽ NEMÁM INSTALAČNÍ CD, KOUPIL JSEM NOTEBOOK TAM BYL SYSTÉM NAINSTALOVÁN, JEN MÁM KNÍŽKU ŽE JE MÁM LEGÁLNÍ
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Tak to je prekérní situace. :?
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

PEDRONI píše:TAKY TO VIDÍM ČERNĚ JEN NEVÍM JAK PŘEINSTALUJI SYSTÉM KDYŽ NEMÁM INSTALAČNÍ CD, KOUPIL JSEM NOTEBOOK TAM BYL SYSTÉM NAINSTALOVÁN, JEN MÁM KNÍŽKU ŽE JE MÁM LEGÁLNÍ
tak to si budes muset sehnat instalacni medium OEM (home nebo profi) a pouzit tvuj key. Treba pujcit od znameho, nebo legalnejsi cestou, objednat si medium od MS...
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

nebo pokud tvuj notebook ma nejakou recovery partition tak muzes pres ni... ale to si nejdrive musis vse zazalohovat jinak o to prijdes.
PEDRONI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 23, 2007 21:21

Příspěvek od PEDRONI »

UŽ JSEM JE ZAČAL STAHOVAT TAK ZÍTRA BUDU MIT INSTALAČNÍ CD, UVAŽUJI ŽE KDYŽ BUDU PŘEINSTALOVÁVAT SYSTEM TAK TAM HODÍM VISTU
Odpovědět