Download | Programy

U:fon

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

U:fon

Příspěvek od Paolo »

Má někdo zkušenosti s připojením od operátora U:fon? Jak to vypadá? Spoleh nebo nespoleh?
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

no ma na prd FUP :oops:
Uživatelský avatar
Don
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: sob lis 04, 2006 20:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don »

nabídka, nic moc a ten FUP...nešel bych do toho
Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

A co připojení od T-Mobile nebo Eurotel, co je lepší?
Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

Tak sem do Ufona šel, FUP mi je ukradenej, nestahuju a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Net jede v pohodě skoro půl megabitem a možnost volání je taky dobrá, zvlášt, když nemam pevnou linku. A taky mi vyhovuje přenosnost. Kdo chce net jen na brouzdání a počtení a na nic víc ho nepotřebuje a má dobrý pokrytí (Praha nebo větší města), tak se nemusí bát. Zatím spokojenost.
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

a kolik platíš?
Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

Kolik platím: Účtovací období je od 6. do 5. následujícího měsíce. Já ho mám od 12.7., takže k 5.8. platím celkem 488Kč. Paušál je tím tedy menší, jinak je to 594 s daní za měsíc (499 bez DPH). V tom mám volání 15 minut na pevný za 10Kč, 2 minuty na mobil, to bylo jen na zkoušku, to je cca 8 korun a 3 SMS, které ale nefungují, tak mi jejich účtování nepřijde moc fér, ale na ty mám stejně mobil. Možná dojdou později, až to zprovozní (podle infa na stránkách Ufonu, doladují smlouvy o poskytování SMS do jiných sítí). Pokrytí v místě bydliště považuji za super, občas měřím rychlost (ze zvyku z bývalého ADSL na stránkách DSL.cz) a např. nyní mám Down.: 309kb/s a 40kb/s upload. Na serfování paráda.
Takže pokud má někdo potřebu mobilního internetu (časté stěhování, nebo k NTB), tak je to levnější varianta k mobilním operátorům. A taky mohu potvrdit, že pokrytí, avizované na ufon.cz odpovídá skutečnosti. A od srpna je změněn FUP na 2Giga týdně, což je velmi příjemné.
Odpovědět