Download | Programy

Mám nechutnýho vira!

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Mám nechutnýho vira!

Příspěvek od Hozny »

Co s tim :-o Windows mi furt hlásí samý errory např: system alert, ukazuje mi to střánky kde stáhnout free antiviry který mi sice naskenujou comp ale viry nejdou odstranit. nevim co toje nevyznám se v tom totiž je to spyware nebo co. ale duležitý je že mi to ukazuje nebezpečí Hard- Very hard. please poradte!
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

jež tak co asi buď stahneš nějaky pořadny anti vir nebo pokud to neni vir tak spyware nebo pokud máš zalohu OS tak ji nahoď nebo format co bys chtěl jiného dělat
SiMpLe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 508
Registrován: čtv kvě 17, 2007 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SiMpLe »

Přesně tohle jsem měl na minulém PC - furt to zobrazovalo stahování Doktor antivirus a podobné - pozor, to jsou však programy co nefungují, akorát stahují viry! Mě pomohla jen Reinstalace Win.
<3 Progaming, grafika, moviemaking, počítače.
Intel QuadCore Q9550 2,76GHz @ 3,66GHz, Kingston HyperX 4GB BlackEd. 1064MHz, Asus P5Q-E, 1,32T HDD's (1T Seagate Barracuda 32MB, 7.200 + 320GB Seagate Barracuda 16MB, 7.200 [backup]), DVD Samsung SH-S223B, CM Dominator 690 KWN1 NVIDIA Edition, GIGABYTE GTX275 OC 896MB , Xigmatek Dark Knight, Cooler Master Real Power 620W.
Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ach ne

Příspěvek od Hozny »

Ach ne :cry: zas.....
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

máš si dělat zálohu
Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

a šlo by tohle?

Příspěvek od Hozny »

a šlo by tohle?: Mám 2 HDD. Na jednom samozřemě OS. Tak skopírovat celou tu složku potřebnou k fungování win. na 2. hdd. Vypnout pc a na tom 2 hadru nastavit aby z něho pc Bootoval a na tom 1. slave. spustit pc 1.hdd naformátovat a zase to přehodit.

Jo a co mi zrovna tehle vir nebo co to je udělá(o data na disku mi zas tak nejde sou tam jen pařby :D )
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

tak to by slo asi hodne tezko... jednak ty viry budou beztak zakopany nekde v systemovejch slozkach a pak taky kdybys takhle nepretahnul uplne vsechno, tak by to na tebe zas rvalo errory, ze tam treba nemuze nalizt urcitou aplikaci apod... reinstal bude jednodusi zpusob...
Obrázek
Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

jj

Příspěvek od Hozny »

Mě má tak do tejdne přijít new Hardware a tak to budu mudet stejně udělat. Takže otázka zní: Je možný s timhle (podle antivirů) velice závažnim virem tak tejden fungovat. Já nevim co závažnýho by mi to mohlo udělat...
Uživatelský avatar
Maarvin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 399
Registrován: pát čer 22, 2007 07:43
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvek od Maarvin »

Zjisti si název toho viru, a pak se podívej třeba na http://www.viry.cz , tam se dozvíš, co přesně ten virus dělá a co od něj můžeš čekat.
Jinak když jednoduše zkopíruješ složku Windows, tak už z ní nikdy systém nenabootuješ... musíš reinstall.
Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25

Příspěvek od Hozny »

těch virů je tam asi 25 :D
Uživatelský avatar
Maarvin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 399
Registrován: pát čer 22, 2007 07:43
Bydliště: kousek od Prahy

Re: 25

Příspěvek od Maarvin »

Hozny píše:těch virů je tam asi 25 :D
No tak to je moc hezký :D
To už bych se bál zapnout PC, aby nenaskákali i na mě :D
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

jestki tam mas 25 viru a zadny superdulezity data tak zformatuj disk a novej instal.
ASUS P5B-E, Core2Quad Q6600 @3,3Ghz - chladič Thermalright Ultra120 Extreme, HD2900XT, 4x1GB A-DATA 800MHz, 320GB SATA2 Seagate 7200.10, Stacker 831, Enermax Infiniti 720W, 24" LCD AL2423WVista 64bit
Obrázek
Uživatelský avatar
Alf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: stř úno 14, 2007 22:58

Příspěvek od Alf »

Cliff píše:máš si dělat zálohu
Spíš je lepší neotvírat každou pi*ovinu, která se na netu vyskytuje a každou poštu která přijde do schránky. Další podmínkou je samozřejmě dobrý antivir, antispyware atd...
Léčba? Reinstal...
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Hele když mluvíme o antiviru stačí mi AWAST home a Spyware terminator?
Na obouch je zaplej maximální štít.
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

overclocker123 píše: AWAST home a Spyware terminator?
Hele klídek... když už tak AVAST.... mě doma nemáš :evil:

A IMHO nestačí... mám NOD32, Kerio, a integrovaný HW firewall... a stejně se necítím bezpečně... :prayer:
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

Maarvin píše:Zjisti si název toho viru, a pak se podívej třeba na http://www.viry.cz , tam se dozvíš, co přesně ten virus dělá a co od něj můžeš čekat.
Jinak když jednoduše zkopíruješ složku Windows, tak už z ní nikdy systém nenabootuješ... musíš reinstall.
Když zkopíruješ i Program Files a Documents and Settings, tak ti to do 10 minut rozjedu bez reinstalace.
Ale k tématu: Ať použije Spybot a AVG Free. Myslím, že odkazovat na viry.cz je pro začátečníka v nesnázích zbytečné.
Zdenek
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

A IMHO nestačí... mám NOD32, Kerio, a integrovaný HW firewall... a stejně se necítím bezpečně..
to musíš taky dobře nastavit viš :) a Kerio jestli se nepletu tak už na něho nejsou nové aktualizace, a ten integrovany HW firewall je co ? doufám, že nemysliš od windows ? :D
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

zkus se podívat sem:
http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2007040006

a pouzij Autoruns k vymazani spoustenych viru/spyware apod..
Odpovědět