Download | Programy

Race Driver GrID... blbne/neblne

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hammy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 17, 2007 18:35

Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Hammy »

Mám takovej zvláštní problém... prostě když ji hraju, tak začne místama pravidelně sekat (extrémně) a potom to de zase absolutně v pohodě hlaďounce... stane se mi že někde nezvládnu zatáčku, (což je celkem často :) ) dělám pár hodinek, a mezi tím to trhá tak na 1fps. (ne vždy, ale dost často se to stane) Nebo sem na jednom místě zkoušel hodinky, ale pohled na jednu stranu mi vždy zase extrémně sekal a až sem se otočil např. o 90stupnu, tak to šlo hladce, a zase pohledem na to místo to blblo. Anebo ještě místama se to zastaví asi na 1sekudnu, a pak se to nehorázně zrychlý. Kompa nemám nejnovějšího, ale v žádné hře sem neměl takovej Extrémní problém jako v téhle. Samozřejmě sem zkoušel vše na min a na MAX, ale žádný rozdíl mezi tím nebyl mrkal sem CPU na displeji G15-ky, a běželo to tak (MAX) na 80-90% (obě jádra) přitom sekání a taky během hraní. Všiml sem si, že když zapnu MSAA, tak ten problém se projevuje čím dál tím častěji, tak sem vyhlazování vypnul, a určité problémy byli pryč, ale pravidelné sekance v některých lokacích sou stále. Nuž mam instalnutou Vistu64, Catalysty 8.5 (žádné vynucené AA/AF apod. nejsou zapnuté) a PC je tady: http://www.ddworld.cz/index.php?option= ... &user=1347 (to první samozřejmě) Otázky zní: Je problém v Catalystech? Nebo ve Hře? Anebo Vista? Máte taky podobné problémy v SingePlayeru? (přes Internet sem to jednou testnul, ale hned při startu mě rozflákaly na šrot :D )
PS: Sorry, ale nikdy sem nedělal URL odkaz, takže Copy/Paste ;)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Anonymous2 »

Nazdar,
mám úplně ten stejnej problém. Přesně tak jak to popisuješ.A to mám ještě novější catalisty 8.10.Kompl mám Intel Core2duo 6420,2,13GHz,4GB RAM,zákl. ASUS P5K,graf. ATI RADEON 4850,win Vista x64. Tak kde může být zakopanej pes??
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Race Driver GrID... blbne

Příspěvek od Anonymous2 »

mam taky stejnej problem...mam nabouchanej komp jak prase uplne novej a stejne se mi to obcas kousne a pak zas v pohode...je to divny...mozna to je crackem newim :((
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Camazoo »

nabouchanej komp jak prase uplne novej
a nemáš na to koupit si hru ? :-o
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Ston3

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Ston3 »

Mam uplne stejny problem, muj nout- C2D 2,26Ghz, 4GB RAM, radeon 4650 1GB VRAM DDR3, zkousel jsem taky dat nastaveni detailnu na nejnizsi hodnoty i catalystech na performence a ne kvalitu.Porad nikdo nevi cim by to mohlo byt?
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne

Příspěvek od pc manik »

Anonymous2 píše:mam taky stejnej problem...mam nabouchanej komp jak prase uplne novej a stejne se mi to obcas kousne a pak zas v pohode...je to divny...mozna to je crackem newim :((
Tady na forum se nelegální stahování neřeší jinak problem bude asi v cracku takže stáhni znovu crack třeba byl blbě překopírovanej do souboru exe.
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od pc manik »

Camazoo píše:
nabouchanej komp jak prase uplne novej
a nemáš na to koupit si hru ? :-o
Řekl bych,že má na to,ale nechce pač se ty penízky dají využit jinak. :D
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od pc manik »

Hammy píše:Mám takovej zvláštní problém... prostě když ji hraju, tak začne místama pravidelně sekat (extrémně) a potom to de zase absolutně v pohodě hlaďounce... stane se mi že někde nezvládnu zatáčku, (což je celkem často :) ) dělám pár hodinek, a mezi tím to trhá tak na 1fps. (ne vždy, ale dost často se to stane) Nebo sem na jednom místě zkoušel hodinky, ale pohled na jednu stranu mi vždy zase extrémně sekal a až sem se otočil např. o 90stupnu, tak to šlo hladce, a zase pohledem na to místo to blblo. Anebo ještě místama se to zastaví asi na 1sekudnu, a pak se to nehorázně zrychlý. Kompa nemám nejnovějšího, ale v žádné hře sem neměl takovej Extrémní problém jako v téhle. Samozřejmě sem zkoušel vše na min a na MAX, ale žádný rozdíl mezi tím nebyl mrkal sem CPU na displeji G15-ky, a běželo to tak (MAX) na 80-90% (obě jádra) přitom sekání a taky během hraní. Všiml sem si, že když zapnu MSAA, tak ten problém se projevuje čím dál tím častěji, tak sem vyhlazování vypnul, a určité problémy byli pryč, ale pravidelné sekance v některých lokacích sou stále. Nuž mam instalnutou Vistu64, Catalysty 8.5 (žádné vynucené AA/AF apod. nejsou zapnuté) a PC je tady: http://www.ddworld.cz/index.php?option= ... &user=1347 (to první samozřejmě) Otázky zní: Je problém v Catalystech? Nebo ve Hře? Anebo Vista? Máte taky podobné problémy v SingePlayeru? (přes Internet sem to jednou testnul, ale hned při startu mě rozflákaly na šrot :D )
PS: Sorry, ale nikdy sem nedělal URL odkaz, takže Copy/Paste ;)
No tak podle mě je chyba catalystech,ale nvm to jistě.A reinstallovat hru si zloušel???
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od pc manik »

Ston3 píše:Mam uplne stejny problem, muj nout- C2D 2,26Ghz, 4GB RAM, radeon 4650 1GB VRAM DDR3, zkousel jsem taky dat nastaveni detailnu na nejnizsi hodnoty i catalystech na performence a ne kvalitu.Porad nikdo nevi cim by to mohlo byt?
To samé jako Hammy reinstalluj hru.
Ston3

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Ston3 »

Tak jsem to preinstaloval a vubec to nepomohlo, chyba je porad stejna
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od pc manik »

A máš originálku? :D
Ston3

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Ston3 »

original nemam, myslis ze by to bylo crackem?
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od pc manik »

Je možné,že to může být crackem,takže zkus jiný crack nebo si ho blbě vložil,nebo také může být chyba v catalystech.
Luky.svob

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Luky.svob »

Čau , mám taky problém ale týká se to toho že když přenastavim detaily a rozlišení , tak nechám aby se my hra restartovala ale detaily a rozlišení zůstane pořád stejný , nevíte co stím ?? Díky předem za odpověď , a to jsem to zkoušel přeinstalovávat , 2 cracky , a pořád nevim
Datelcz

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Datelcz »

Ahoj, mám problém s tím, že když dám online tak se v pohodě připojím a pak mi to hned napíše, že jsem byl vyhozen ze hry, protože byla některá část dat upravena..Nevíte co s tím ?
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Race Driver GrID... blbne/neblne

Příspěvek od Anonymous2 »

odinstaluj acat mod....
Odpovědět