Download | Programy

A disk read error occurred

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Smrtihlav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 20, 2008 08:24

A disk read error occurred

Příspěvek od Smrtihlav »

dopredu sa ospravedlnujem ak som to umiestnil do zlej sekcie ale prisla mi najvhodnejsia; vcera sa mi pri surfovani seklo znicoho nic PC hodnu chvilu nereagovalo tak som ho restartol a po nacitani Biosu mi naskocila tato hlaska "A disk read errorr occurred" ked som chcel naformatovat systemovu cast disku (90GB) tak mi po naformatovani a zacali instalacie Vist 32-bit vyskocilo okno s hlaskou ze "stroj nemoze pokracovat vo vybranej instalacii a ze mam restartovat instalaciu" po par nepodarenych pokusoch o instal winu som rozdelil sys. cast na dve po cca 43 GB a instalacia prebehla bez problemu, neviete co to moze znamenat mam poslat HDD na reklamaciu, ak ano co by som mal uviest ako dovod; inak HDD je stary necele 3 tyzdne Hitachi SATA II 320GB, 16 MB cache 7200ot.
Uživatelský avatar
bk2601
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: úte črc 15, 2008 12:55
Bydliště: Prostejov
Kontaktovat uživatele:

Re: A disk read error occurred

Příspěvek od bk2601 »

Pokud sem to dobře pochopil máš 320Gb disk rozdělený na více částí,a wini jsi zkoušel instalovat na jeden oddíl o velikosti 90Gb,po neúspěchu jsi to rozdělil na 2 části a instalace se rozběhla úspěšně.S tímto problémem sem se ještě nesetkal,ale vyzkoušel bych disk scelit úplně na jeden oddíl,a instalaci bych zkusil na novo.Pokud by se problém opakoval,zkusil bych jiný HDD,v případě stejných problémů,jiný operační systém.Reklamaci nechávám jako krajní řešení po vyzkoušení veškerých softwarových akcí,mohlo by se stát,že by našli softwarovou chybu a mohli by tě tučně skasírovat :-)
Cpu:Amd Atlhlon 6000+ @ 3.27 Ghz,Ram 3,25Gb EE 800Mhz, Gk 2x Sli nVidia GeForce 7950Gt,MB Gigabyte M57S4-SLi,HDd Samsung 2x250Gb 16 MB cache; Sound Creative Labs Sound Blaster X-FI Extreme Audio ;Repro Logitech x530;Zdroj CoolMaster Real Power M620 620 W
Odpovědět