Stránka 1 z 1

Špatný zvuk u filmů

Napsal: pát bře 27, 2009 14:53
od Verunecek
:) AHOJ,
moc prosím někoho radu, můj počítač - respektive repráky u obrazovky nepřehrávají zvuk filmů hlavně u dvd formátů a u formátů avi je zvuk jako ozvěna.
Můj bývalej si odnesl externí repráky a vyndal i nějakou zvukovou kartu,která je prý k těm reprákům,já tu zvukovou kartu mám prý integrovanou. Napadlo mě že nemám tu hlasitost nastavbenou tak jak je třeba nebo mě chybí nějakej program...je zvláštní že hudbu a i některé filmy přehrávám v pořádku.Fakt tomu nerozumím,prosím poraďte... :cry:
Díky za pomoc Veronika :oops:

Re: Špatný zvuk u filmů

Napsal: sob dub 18, 2009 14:07
od NSBM
ahoj je potreba zjistit jakou mas zakladni desku... (abychom zjistili jaka tam je integrovana zvukovka) a pak nainstalovat ovladace na zvukovku :-) jake mas ted reproduktory??

jestil envis jak zjistit jakou mas zakladni desku stahni si program everest (napr. slunecnice.cz) a tam se koukni.. ;-) uvidime co dal