Download | Programy

Nevyresitelny problem se skypem... :-(

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

zacatecnikk

Nevyresitelny problem se skypem... :-(

Příspěvek od zacatecnikk »

Zdravím,

Mám takový problém... po instalaci nového notebooku a windowsu seven jsem nainstaloval taky skype... všechno jede až do doby (kterou nelze přesně určit) kdy třeba po nějakém hovoru si chci zapnout nějakou písníčku z PC nebo na youtube a kompletně se to zasekne..
přehrávač písníček (WMP) a FF(youtube) sekne... a zvuk už nejde...

řešil jsem to reinstalaci kodeků, aktualizace systému, všechny programy byly nejnovější..
pak jsem udělal format, novou instalačku winů, ovladače, skype..
1-2 dny to jede, pak zase...

někdy mi nejde odeslat zprávy na chatu, všichni mě vidí offline, přitom jsem online..

testování na 3 různých připojení k netu, 3x reinstal windowsu (3 různé verze, 32bit, 64bit, všechny aktivovány) žádné neobvykle programky na pozadí
(tradičně čistá instalace windowsu, adobe reader, office 2007, skype (nejnovější), qip, mozilla, klm codec pack a všechny aktualizace z windows update)

Já už prostě nevím jak dál. Bez skypeu nemůžu pracovat.. :-(

Nějaké návrhy?
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevyresitelny problem se skypem... :-(

Příspěvek od Camazoo »

no, na W7 64bit mi skype taky trochu blbne (občas bezdůvodně padne- třeba je to tím, že jsem ho neměl aktualizovaný na nejnovější sestavení), ale každopádně používej nejnovější verzi 4.1.0.179 (ve skypu > vyhledat aktualizace)
instalaci klm vynech, něco takového bych si nikdy do PC nedal
pokud by to pořád nechodilo tak můžeš zkusit XP mode, nebo nějaký virtuální PC (Virtual PC apod.)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
zacatecnikk

Re: Nevyresitelny problem se skypem... :-(

Příspěvek od zacatecnikk »

ok diky moc, zkusim aktualizovat, a nebo naopak najit nejakou starsi verzi, stabilni..

jinak co se tyce xp mode nebo virtualu.. nerad bych neco takoveho vysvetloval 18lete holce (jedna se o jeji pc...)
Odpovědět