Download | Programy

Battlefield

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

G19:DD
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 06, 2010 14:24

Battlefield

Příspěvek od G19:DD »

HD 5970 (2 jádra, které by měly být hi-endem společnosti - právě pro ně neumí udělat normální ovladač, aby hra nepadala po mé smrti, nebo pořád neproblikávala. Používám 10.10d catalyst + 10.10 profiles a nainstaloval jsem si DirectX runtime, ale pořád to problikává a padá. ). Za chvíli jsem uploadnu obrázek, jak špatně vypadá DX9 vs DX11. Rozdíl vidím hlavně ve stínech vrtule vrtulníku, který vidím kostičkovaná, kdežto v DX11 je to hladký (kostičkovaný masivně, ta kostka je veliká něco přes půl metru), dále v mapě Nelson bay, která je brutálně bílá a viditelnost není ani 20 metrů, v DX11 je to už normální, potom v Nelson bay RUSH, kde v DX9 to vypadá, jako by to bylo strašně moc svělý, abych to upřesnil - DX9 vypadá na svítání, ale už pokročilé, a v DX11 je tam tma jako ve videích na youtube a na screenech. Nemůže to být chyba grafické karty, že v DX9 to vidím úplně jinak než vidíte vy ? Nebo nemůže to býtch chyba nastavení ovladačů ( jestli ano, tak teda nevím, co tam mám jinak nastavit ) ?
Moje HW - HD 5970, I7930 , 6GB RAM OCZ , 1000 gb western digital + 100 gb ssd ocz , ex-58 ud3r
Ovladače - aktualizovaný bios, 10.10d catalyst + 10.10 application profiles. Několikrát kvůli hře reinstalovaný systém, hra padá i v úplně prázdném systému.
Edit. - Když hodím C4 po sebe, tak mi fps spadne klidně i pod 15 fps.
DX9,120 FPS
Obrázek

+ MOJE NASTAVENÍ
Obrázek

DX11, 110 FPS průběžně
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Co na to říkáte ? Není to fps nějaký divný ?
Odpovědět