Download | Programy

po prihlaseni do win XP se restartuje

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

apterix

po prihlaseni do win XP se restartuje

Příspěvek od apterix »

Zdravím, mám problém s xin XP- zapnu PC,win naběhne až k osobnímu přihlášení. Poté začne win nabíhat-objeví se plocha,ale v tom se restartuje a vše od znova. Začalo to poté,co jsem chytil a následně vyléčil nějakého vira.... jde to opravit,nebo je třeba format.-resp. přeinstalace. Dík
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: po prihlaseni do win XP se restartuje

Příspěvek od NSBM »

apterix píše:Zdravím, mám problém s xin XP- zapnu PC,win naběhne až k osobnímu přihlášení. Poté začne win nabíhat-objeví se plocha,ale v tom se restartuje a vše od znova. Začalo to poté,co jsem chytil a následně vyléčil nějakého vira.... jde to opravit,nebo je třeba format.-resp. přeinstalace. Dík
je mozne se dostat do nouzoveho rezimu?? (mackat F7 pri startu systemu)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
mako

Re: po prihlaseni do win XP se restartuje

Příspěvek od mako »

cawte no neviem ci mi este nekdo na tuto temu odpovie ale skusit to treba lebo hladal som uz fakt vsade na nete a nikde neviem najst ako sa zbavit tohto problemu ... pri zapnuti pc a prihlaseni do windowsu sa po par sekundach na ploche objavi CMD zacnu v nom behat riadky a pc sa restartuje ... pravdepodobne je to ten uplne lahky CMD "virus" ktory robi ze po prihlaseni do win sa pc restartuje ... safe mode mi funguje v pohode (tento koment pisem z pc na ktorom mam tento problem zo safe modu)... hardwarom alebo niecim podobnym to nebude pretoze asi som nieco posral a spustil co som nemal lebo skor nez sa mi pc zacal restartovavat sa zmenilo heslo aj admin heslo do win (predtym so nemal ziadne) to s tym heslom som uz vyriesil ale s tymto si neviem poradit ... vyskusal som uz par programov co precistia pc od virov, aj neake nasli a zmazali ale pc sa restartuje stale, PLS HELP
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: po prihlaseni do win XP se restartuje

Příspěvek od Camazoo »

najeď do nouzového režimu a podívej se na služby/programy spouštěné při startu PC (msconfig) + projet PC nějakým AV scannem
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Odpovědět