Download | Programy

Problem s instalaci Windows XP

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Kubasss
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 07, 2007 10:41

Problem s instalaci Windows XP

Příspěvek od Kubasss »

Mam Windows XP Professional a pred 3 mesicema sem ho normalne nainstaloval, ale ted mi pise chybu, neco v tom smyslu ze mam zkusit vypnout pametove moznosti v biosu nebo ze mam vymenit videoadapter... zkusil sem si nainstalovat jeste anglickou verzi a de to uplne v poho, jenze tato verze je nevyhovujici... poradi mi nekdo prosim...?
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

kdyz to nepopises presne, tak ti s tim nikdo nedokaze poradit!
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Jestli si nevíš rady a neumíš poskytnout více informací o problému, tak přeinstaluj znova systém. ;)
Vyřešíš spoustu problémů. Já to dělal dnes. ;)

Edit: Teď to pročítám znovu a teď nevím jestli máš problém při instalaci WinXP, nebo problém ve WinXP ????
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Jackal píše:Jestli si nevíš rady a neumíš poskytnout více informací o problému, tak přeinstaluj znova systém. ;)
tak to je vazne rada nad zlato!

heh
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

maestro píše:
Jackal píše:Jestli si nevíš rady a neumíš poskytnout více informací o problému, tak přeinstaluj znova systém. ;)
tak to je vazne rada nad zlato!

heh
Co je na tom špatného ?? Neví si rady a nám neposkytl žádné informace, tak ať zkusí instalovat. To jsem tě předběhl, nebo proč se ti nelíbí.

Edit: mimochodem, ty jsi neposkytl vůbec nic !! 2x nic
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s instalaci Windows XP

Příspěvek od Zdenek »

Kubasss píše:Mam Windows XP Professional a pred 3 mesicema sem ho normalne nainstaloval, ale ted mi pise chybu, neco v tom smyslu ze mam zkusit vypnout pametove moznosti v biosu nebo ze mam vymenit videoadapter... zkusil sem si nainstalovat jeste anglickou verzi a de to uplne v poho, jenze tato verze je nevyhovujici... poradi mi nekdo prosim...?
Napiš nám, jestli to hodí tu BSOD při bootování, nebo až když systém běžel (byly vidět ikony?). Opiš si aspoň první kód chyby (např. 0x00000080) a to se dá hledat na Googlu. Instaloval jsi nedávno nějaký soft, co má vlastní ovladač? Zkus nastartovat do stavu nouze a odinstalovat ho. Nebo zkus ve startovací nabídce Poslední známou funkční konfiguraci. Do obojího se dostaneš klávesou F8 po POSTu BIOSu.
Zdenek
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

maestro píše:
Jackal píše:Jestli si nevíš rady a neumíš poskytnout více informací o problému, tak přeinstaluj znova systém. ;)
tak to je vazne rada nad zlato!

heh
bych taky řekl... :lol:
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

Jackal píše:
maestro píše:
Jackal píše:Jestli si nevíš rady a neumíš poskytnout více informací o problému, tak přeinstaluj znova systém. ;)
tak to je vazne rada nad zlato!

heh
Co je na tom špatného ?? Neví si rady a nám neposkytl žádné informace, tak ať zkusí instalovat. To jsem tě předběhl, nebo proč se ti nelíbí.

Edit: mimochodem, ty jsi neposkytl vůbec nic !! 2x nic
nj, ale tak až to popíše, poradiš:)
Odpovědět