Download | Programy

Progamingova podlozka??!?

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Progamingova podlozka??!?

Příspěvek od Kacab »

Tak je tomu uz tak ze mam rok podlozku steelpad 5L a k tomu mys logitech G5. Ale nejak mi to nevyhovuje... kdyz prijdu do herny kde maj MX518ky a podlozku stul tak mi to tam jde mnohem lip.. prsote to lip klouze atd... Nevite nekdo kde bych si mohl proste nejakou tu podlozku zkusit?? Mozna to zni divne ale ja bych si docela rad skusil par podlezek a nejakou z nich si koupil, abych zjistil ktera z nich by mi vyhovovala.
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

To by mě zajímalo co za stůl v té herně mají...

Kouknul jsi tady po fóru?? Už se to párkrát řešilo (i s myšmi)

Pokud Ti nevyhovuje Steelpad 5L, :-o což upřímně čumím, tak se koukni po Razeru... nebo sem koukni a taky zde trojité porovnání by PCT
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kacab »

Prave ja uz mam ten steelpad taky rok a pul a na okrajich jeste klouze dobre ale uprostred to zadna slava neni... ten clanek na PCT sem nedavno cetl... a prej to neni podlozka pro zarite FPSkare s malou senzitivitou mysi (to sem presne ja :0 ).
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Odpovědět