Download | Programy

Kolik jste ochotni připlatit za sestavení sestavy?

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Kolik jste ochotni připlatit za profesionální sestavení sestavy?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Kolik jste ochotni připlatit za sestavení sestavy?

Příspěvek od PCMark »

Zajímalo by mě kolik, jste ochotni zaplatit za profesionální sestavení PC sestavy včetně dopravy, zahoření, nainstalovaní OS, nastavení a dobrého zabezpečení. Sestava by byla tvrdě 24hod testována na stabilitu. Kablíky by byli pěkně uklizené. Všechny šroubky pěkně dotaženém, prostě byla by to kvalitní práce. Je mi jasné, že většina lidí si tady sestavy skládá sama, ale představte si že tomu vůbec nerozumíte ;) Dík.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

ve firme kde pracuji testujeme stabilitu pocitacu min. 12hod (pres noc). Kabelaz uklizena a vyvazana. Za montaz, instalaci os (ovladace, aktualizace) a zahoreni si uctuje 500,-
kdyz je to i s dopravou tak 1000,-

jmeno firmy neuvedu, protoze nechci delat reklamu :)
qwertown
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon srp 28, 2006 23:19

Příspěvek od qwertown »

maestro píše:ve firme kde pracuji testujeme stabilitu pocitacu min. 12hod (pres noc). Kabelaz uklizena a vyvazana. Za montaz, instalaci os (ovladace, aktualizace) a zahoreni si uctuje 500,-
kdyz je to i s dopravou tak 1000,-

jmeno firmy neuvedu, protoze nechci delat reklamu :)
Udelej reklamu...

-------
jinak ja osobne mám docela strach ze spatne instalace nebo spatneho slozeni. Osobne se chystam koupit sestavu v podpise a chci to bez windows coz je dalsi 2-3k navic, sestavi mi to a zahori , kdyz tam nebude operac.sys?
CPU : Intel C2D 6300 1,8GHz@2.8Ghz|Arctic Cooling Freezer 7 Pro | MB : GIGABYTE DS4 P965 rev. 3.3 | RAM : 2x1024 DDR2 A-data 800MHz | HDD : WD 250GB SATA 2 16MB | GK : Asus 1950pro 256MB | PSU : Enermax L. 400W | CASE : Coolermaster Centurion 532| Monitor HP LP 1965
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

qwertown píše: -------
jinak ja osobne mám docela strach ze spatne instalace nebo spatneho slozeni. Osobne se chystam koupit sestavu v podpise a chci to bez windows coz je dalsi 2-3k navic, sestavi mi to a zahori , kdyz tam nebude operac.sys?
kdo nema zakoupeny os tak tomu se instaluje zkusebni verze XP na ktere se vse zahori a otestuje, pak je os smazan.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Kolik jste ochotni připlatit za sestavení sestavy?

Příspěvek od zener »

PCMark píše:Zajímalo by mě kolik, jste ochotni zaplatit za profesionální sestavení PC sestavy včetně dopravy, zahoření, nainstalovaní OS, nastavení a dobrého zabezpečení. Sestava by byla tvrdě 24hod testována na stabilitu. Kablíky by byli pěkně uklizené. Všechny šroubky pěkně dotaženém, prostě byla by to kvalitní práce. Je mi jasné, že většina lidí si tady sestavy skládá sama, ale představte si že tomu vůbec nerozumíte ;) Dík.
Z osobnich zkusenosti a praxe vim, ze pokud ma clovek PC na doma, chce za to dat co nejmensi prachy. Proto vybira firmy, ktery nejsou az tak perfektni, na druhou stranu velmi levne.

Pokud se jedna o firemni klientelu, je zde vec naprosto jasna. Firma ma prachy, chce mit vse co nejdriv a nejlepe z krku, proto si priplati. V tomto ohledu je nejlepsi bez dohadu AutoCont. Drahy jako prase, ale podpora a sluzby vynikajici, co si budeme povidat.

Jeste maly priklad... Kamos v male firme ma 250Kc/hod/HW a 350Kc/hod/SW. Zatim maximalni hranici uctovanou za hodinu prace jsem videl v autorizovanem servisinim stredisku IBM v Praze, kde se jejich hodina ceni 1800Kc ;)
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

nevím jak si přišel na to, že nejlepší sestavy má Autocont, znám pár lidí, kteří tam sestavují sestavy a že by tomu nějak rozuměli se říct nedá.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Nejlepší sestavu si stejně vyždycky uděláš sám, páč jsou to tvoje prachy a tvoje zkušenosti! Dal jsem 500-1000,- pokud by to opravdu bylo tak kvalitní jak je předhazováno.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Nevim co je na pocitacich autocont tak skveleho, stavi to jako vsichni ostatni z tech nejlevnejsich komponent...

Pokud jak rikas má firma prachy radeji bych doporucil znackove pocitacove sestavy HP, DELL a Acer.
Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

autocont

Příspěvek od Kacab »

o počítače Indoše se postaral autocont a jelikož táta je správce sitě u nás ve škola tak na autocont porad nadava... Ani se mu nedivim
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Já si to poskládám sám. HEH :lool:
Odpovědět