Download | Programy

Problém ve 3D režimu (smart os)

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Problém ve 3D režimu (smart os)

Příspěvek od Pockmat »

Zdravím, mám tokový problém. Když zapnu jakoukoliv hru, která využívá 3D režim, začne se mi najednou zasekávat PC a začne mi pípat speaker. Je to velice nepříjemné. Nevíte co stím? Zkoušel jsem přeinstalovat Grafické ovladače, to nachvíli pomohlo, ale opět se to vrátilo. Díky předem za odpověď.

P.s.: Můj HW je následující: Asus P4S8X-X, P4 2,4Ghz, MSI GF FX 5600 VTD 128, 512MB Kingston, 256 MB No-Name, 120GB WD 7200rpm., 80GB Seagate 7200rpm.

--------------------

Možná se uvolnil chladič od grafického čipu. Nebo se zadřel jeho větrák. Zkus si půjčit jinou grafickou kartu a zjisti, jestli problém přestal. Někdy je vypálená určitá část grafického čipu, která nezabrání najetí Windows, ale systém se zhroutí až ve hře.

--------------------

to vypadá na hrubší závadu, testoval bych i disk a paměť, přeházel karty atd. Kontrola větráků !
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Rekl bych, ze se prehriva grafika ;)

Jak jiz psali ostatni... Zkontrolovat vetraky a taky dej ruku na samotnou grafiku, jak hodne je tepla :idea:
Pipaslot

Broblém s grafickou kartou

Příspěvek od Pipaslot »

Mám podobný problém. Při spouštění jakékoliv hry v 3D mi počítač naprosto zatuhne. Nejprve jsem se domníval že to bude nedostatkem paměti RAM ale po dokoupení další jsem zjistil že to nebudu tím. Problémy s přehříváním nemám. Mám vodní chlazení a při hraní má GPU maximálně 43 stupňů celzia. Doufal jsem že to bude zastaralými Direkty ale tím to taky není.
Prosím Vás pomozte mi, já si s tím už totálné nevím rady. Předem děkuji za odpověď
Pipaslot

Re: Broblém s grafickou kartou

Příspěvek od Pipaslot »

Pipaslot píše:Mám podobný problém. Při spouštění jakékoliv hry v 3D mi počítač naprosto zatuhne. Nejprve jsem se domníval že to bude nedostatkem paměti RAM ale po dokoupení další jsem zjistil že to nebudu tím. Problémy s přehříváním nemám. Mám vodní chlazení a při hraní má GPU maximálně 43 stupňů celzia. Doufal jsem že to bude zastaralými Direkty ale tím to taky není.
Moje graxická karta je RADEON 9600Prosím Vás pomozte mi, já si s tím už totálné nevím rady. Předem děkuji za odpověď
Odpovědět