Download | Programy

Výchozí otevírání složek

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Cheaterboy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: pon dub 07, 2008 12:42

Výchozí otevírání složek

Příspěvek od Cheaterboy »

Pokud si v Průzkumínku najedu na složku a dám Enter tedy pro vejití do složky objeví se mi BSPlayer protože je výchozím ''otvíračem'' teda nevím jak to říct podle screenu to pochopíte
Obrázek
No a možná Vás napadlo odinstalovat BSPlayer jenže to když udělám tak výchozí funkce je Hledat takže se spustí okno s hledáním souborů. No a já chci aby když najedu na složku a dal Enter abych do ní najel a né aby se mi otevřelo okno s hledáním či BSPlayer
Uživatelský avatar
Maarvin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 399
Registrován: pát čer 22, 2007 07:43
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Výchozí otevírání složek

Příspěvek od Maarvin »

Otevři Tento počítač - dej nástroje - možnosti složky - záložka typy souborů. Najdi typ souboru: složka. Potom u Otevřít v programu dej Změnit - a nastav nepoužívat žádný program.
Kousek pod tím dej Upřesnit a tam vyber open.
[ Intel E6750 2,66@3,4 Ghz + Scythe Ninja ][ Asus P5K Premium ][ 2x2 GB A-data @850Mhz CL5 ][ Gigabyte 8800GTS 512MB@760/1840/2270 ][ WD Raptor 74 GB + Samsung F1 750GB ][ Enermax Big Chakra + Enermax Liberty 620W ][ Asus DRW-20B1LT + Sony DDU1615S ][ Sound Blaster X-Fi XtremeGamer + Creative Inspire P5800 ][ HP LP2475w ][ MS Natural 4000 + MS Wireless Explorer ][Win XP Pro]
Cheaterboy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: pon dub 07, 2008 12:42

Re: Výchozí otevírání složek

Příspěvek od Cheaterboy »

Maarvin: tak to ti fakt děkuju nevím jak ti mám vyjádřit radost akorát u toho postupu u konce jsem nemohl dát změnit ale upřesnit a dat novou funkci open a program ktery to bude otvirat takže explorer.exe a pak jsem dal OK aby se hodnota vytvořila a dal ji jako vychozi a šlape to ;-)
Odpovědět