Download | Programy

Co si myslíte o Vistě?

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Co si myslíte o Vistě?

Anketa končí za stř čer 24, 2009 15:14

Je dobrá.
7
35%
Radši zůstanu u XP.
11
55%
Vista mně nezajímá mám Linux.
2
10%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

maestro píše:Vytvorit si Image instalace Windiws Vista k obrazu svemu si muzete pres Microsoft Windows Preinstallation Environment (Windows PE) 2.0 (zatim je to beta)

Je to uz mnohem prehlednejsi nez PE pro XP.

Kód: Vybrat vše

http://www.microsoft.com/technet/windowsvista/deploy/winpe.mspx
A nebo také vlite osekani windows vista http://www.vlite.net
piXar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 30, 2006 08:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od piXar »

Vistu si koupím jak jen to bude možné, zkoušel jsem verzi RC2 a velice mě oslovila stabilitou a zpracováním. Řemeslná práce, oproti XP. Co se týče HW nároků, ty mě nějak moc netrápí, jelikož si hodlám pod stromeček nadělit další GB RAM :).
Moje sestava bude vypadat asi takto:

CPU: Core 2 Duo E6300
MB: GigaByte GA-965P-S3
RAM: 4x512 MB, Geil, 800Mhz, dual-channel
GPU: Gainward 7600GT
ZDROJ: Fortron BlueStorm 400W
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

tak to je teda vtipny, remeslna prace oproti XP, to moc nechapu :oD

rozhodne ale nebudu svym zakaznikum doporucovat hned prechod na visty... XP jsou ok.
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Až vyjde VISTA tak si asi rok počkám pak si to tam hodim.
Ale XPčka budu mít furt.
Petr777

WV

Příspěvek od Petr777 »

jsou poupravená Xp. Inspiraci čerpali od jiných. Omalovánky to jsou slušný a Ballmer zase chrochtá blahem.....
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

PCMark píše: Pro mě by byl nejlepší OS, který by měl HW nároky jako WinME a přitom by měl funkce a byl bezpečný a stabilní jako WinXP a vyšší. Takže až vyjde Vista a já si hoodně ořežu, tak snad bude i celkem rychlá a nenáročná.
Vždy když slyším o hýbajícím se graf. rozhraní, které sežere zbytečně xx MB paměti, tak mě to celkem vytáčí...
tak to se mas na co tesit. zejmena z administratorskeho hlediska co jsme testovali v praci, tak je to des. pochybuju ze si neco orezes, protoze main jadro - rozumnej pro visty temer vse, je nemenne. pri kazde "zasadni" zmene, coz vyhodnucuje samozrejme system sam, se te to 1-2x pta jestli opravdu a nekdy se musi zadavat i znova admin heslo a spoustu veci ti to stejne nedovoli. pri prezentaci na dotaz zda bude tento "system" mozno vypnout bylo odpovezeno, ze tezko, ale do budoucna je mozne lecos. instalace se sama uzavre na systemu ktery ma min nez 512M a pri standardni grafice jakou ma treba dell d620 ani nejde pustit ty floating wokna, nicmene staci upravit registry ci tam pridat flash! disk, kdy system spoji pameti!?!? dohromady to mozne je... no co sem videl to mi jako uzivateli/administratoru prijemny prostredi nepripada :) sam pouzivam XPsa vizualizovany jako w2k a vypinam si vsechny mozny "upgrady a vylepseni" widli. Jen se desim, az budu zase okolnostma donucen tuhle ptakovinu pouzivat/spravovat...
Odpovědět