Download | Programy

CD ROM ve Windows ME

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Pepulka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 30, 2006 20:57

CD ROM ve Windows ME

Příspěvek od Pepulka »

CD ROMKA je zapojená dobře, BIOS ji vidí a při butování z CD ROMKY to funguje, při spuštění z diskety v DOSu cdromku vidím taky, ale když butuji z HDD Win ME tak ji nevidím, ani v hardwerových profilech, prostě jako kdyby nebyla připojená. Když dám jiný HDD, kde je nainstalován Win 98, tak je vše OK. Rada určitě zní abych přeinstaloval Wokna, ale nemám instalační CD Win ME. Dá se někde něco přepsat, upravit registry, překopírovat nějakou knihovnu atd,atd. Mám i jiný PC s Win XP.
Uživatelský avatar
eXp10it
Čestný člen
Příspěvky: 257
Registrován: pát srp 04, 2006 10:41
Bydliště: Ostrava --> Hultschin --> Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

Prvne me napadlo jenom jestli nemas zakazane pismenko jednotky...ale to je asi blbost kdyz to nevidis i ve spravci hardware. Neni mozne ze mas tu mechaniku pichnutou nadruhem IDecku a to je zakazane? Podivej se na radice a jejich nastaveni jestli tam neni nejaky kanal zakazany.....predpokladam ze ve spravci zarizeni nevidis zadne nezname zarizeni :)
ISAAC + Fortron blue storm 400W ATX12 2.0, AMD Athlon 64 X2 3800+ @ 2,6GHz (1,35V), DFI s.939 NF3 Ultra-DAGF, Kingston HyperX (HX3200AK2/1G) 2×512 MB DDR 400MHz K2-3-2-6-1 (2,6V) @ 400MHz 2-3-2-5-1 (2,7V), Sapphire ATI Radeon 9600 @ pro, SAMSUNG 200GB PATA 7200rpm + další spotřební harampádí
Pepulka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 30, 2006 20:57

Příspěvek od Pepulka »

eXp10it píše:Prvne me napadlo jenom jestli nemas zakazane pismenko jednotky...ale to je asi blbost kdyz to nevidis i ve spravci hardware. Neni mozne ze mas tu mechaniku pichnutou nadruhem IDecku a to je zakazane? Podivej se na radice a jejich nastaveni jestli tam neni nejaky kanal zakazany.....predpokladam ze ve spravci zarizeni nevidis zadne nezname zarizeni :)
Mám na tom spoustu věcí, tak to nechci formátovat a hlavně nemám CD Win Me na reinstalaci. Když tam dám jiný HDD s Win 98 ta to šlape bez ztráty květinky.
Zapojení je OK, a nikde ve win. nic zakázanýho, protože tam ta mechanika prostě nikde není. Já si myslím, že někde něco chybí ve windows, asi je něco smazanýho.
Odpovědět