Download | Programy

nevite co mu chybi???

Procesory AMD, Intel, VIA a další, přetaktování a řešení jejich problémů

Moderátoři: PCMark, Awast, Moderátoři

Eireene

nevite co mu chybi???

Příspěvek od Eireene »

ahoj, asi pred tydnem jsem byla vecer na notasku a normalne behal. Druhy den rano jsem ho pustila znovu a od te doby se seka, kdyz prehravam hudbu nebo filmy tak "chrapti" a pri spousteni je neuveritelne pomaly, jo a net jsem nemela vubec zapojeny - ani jsem nic neukladala z diskety ci podobne, takze vir by to byt nemel...Je to moc obecne??? Ja bohuzel pocitacum absolutne nerozumim, ale za kazdou radu nebo napad Vam budu moc vdecna...DIK :?:
Uživatelský avatar
AjsTi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 08:25
Bydliště: Gugl - Internet

Příspěvek od AjsTi »

No Panda i Norton , davaju online scan pc , skus si to len tak oscenovat. Pripadne si najdi Adaware a stiahni trila a daj prebehnut pc. Keby si mohla rozpisat , co si presne robila ?
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Uživatelský avatar
Gryc Lukáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 06, 2006 12:22
Bydliště: Český Těšín

Re: nevite co mu chybi???

Příspěvek od Gryc Lukáš »

Moc se mi to nelíbí, mohl by to být i vadný disk, odešel nějaký chladič třeba procesoru a jiné, dal bych to do servisu případně jestli je po záruce aspoň někomu, kdo tomu ROZUMÍ, ne jen si to o sobě myslí. :P
Akasa 460W ATX12 2.2, Intel Core2 DUO E6400 2.13 @ 3,2 GHz , Gigabyte 965P-DS4 , 4x1024 MB DDR2 800 MHz A-Data Extreme, Sapphire ATI Radeon HD 3870, HDD Western Digital 250GB a Hitachi Deskstar 320 GB + další zbytečnosti
nitramcz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob led 27, 2007 03:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nitramcz »

Přesně tak souhlasím s Lukášem může to být i chladič nějakýho důležitýho HW.Hoď to radči do servisu.Máš to jistější.
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+EE,,,,1GB DDR2 RAM,,, K9N4 Ultra ,,,,7600GS 256MB DDR2 od Galaxy(premium edice).350W.(CRT ,,19'')PC Case vypadá jako předek BMW.Čtečka pam.karet,diskety 1.44.No a DVD mechaniky.PS:250GB pevného disku!!!
Kvuonzi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 06, 2007 16:22

Příspěvek od Kvuonzi »

no muze to byt,ale nez aby sla do servisu,tak bych si to nechal projet adawarem a spybotem , sehnat nejaky poradny antivirus,jestli to nepomuze ,tak pak bych to soupl nekam do servisu
:)
Odpovědět