Download | Programy

Uživatelské účty v XP

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Pepulka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 30, 2006 20:57

Uživatelské účty v XP

Příspěvek od Pepulka »

Mám WinXP prof.
Při pokusu o otevření panelu Uživatelské účty se zobrazuje následující chybová zpráva:
Chybný počet argumentů nebo neplatné přiřazení vlastnosti.
Tento problém (včetně chyb ve skriptu....) je přesně popsaný na http://support.microsoft.com/kb/909889/
ale rada s úpravou registrů vůbec nefunguje. :?
Prosím o radu. Nevím přesně kdy k tomu došlo, ale je to již nějaký měsíc a vyzkoušel jsem i nastavení účtů pomocí příkazu "control userpasswords2" ,kdy měnit vlastnosti účtů jde, ale ne všechno (obrázky účtu atd.).
Některé rady zní: přeinstaluj WinXP, stahuji aktualizace a tak to hodí hlášku, že verze na cd je zastaralá a konec. Formátovat HD se mi nechce. :prayer:
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

zkus spustit z prikazoveho radku ve windows sfc /scannow
(zkontroluje to systemove soubory a popripade je nahradi z cd)

nebo zkus opravnou instalaci, obcas pomaha a veskere nastaveni a programy zustanou.
Pepulka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 30, 2006 20:57

Příspěvek od Pepulka »

Tak jsem zkusil ten příkaz sfs /scannow, šahaloto na cd, ale chování je stále stejné. :(
Při zkoušce opravné instalace (cd s WinXP v mechanice, F11, butovat z CD, tlačítko R pro opravu, zadání hesla administrátora to skončí řádkem C:\WINDOWS> a nic dál dokut nenapíšu EXIT ). :?
Jestli dám po nabutování z CD instalaci, tak to mi přepíše vše nainstalované a budu muset instalovat všecny programy znova jako při čisté instalaci XP ??
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Pepulka píše:tlačítko R pro opravu, zadání hesla administrátora to skončí řádkem C:\WINDOWS> a nic dál dokut nenapíšu EXIT ). :?
to neni opravna instalace...

opravnou instalaci spustis kdyz das instalovat system a das opravit predchozi verzi.

a jak jsem psal predtim: obcas pomaha a veskere nastaveni a programy zustanou.

pokud si na to netroufas sver pc do rukou odborniku.
Pepulka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 30, 2006 20:57

Příspěvek od Pepulka »

Jenom jsem se nesetkal s tímto problémem. Jinak instalace čehokoliv ...není problém. Nejsem profík, ale mnoho lidí chodí opravovat PC za mnou. Tak jinak dík. Zítra to asi zkusím přeinstalovat.
Odpovědět