Download | Programy

nejistota pred objednanim- herni pocitac 25tisic vcetne LCD

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

peterKTM píše:tohle bys asi neprekous co? :cool: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36099
Tak tohle jen tak nerozdejchám
tomu sem se taky divil, ale myslim ze chlazeni ma lip reseny ta ultimate. Ma zalman a lepsi heatpipe. Navic je krasna :D a switi Idea :idea:
Kup si co chceš. Kdybych bral X1950 tak jedině tu Gigabyte....
peterKTM

Příspěvek od peterKTM »

nevim----teplotni cidlo mi prijde jako celkem dost dulezita soucast ;) bych taky mohl velice brzy dotaktovat coz bych nechtel:( je to 700 rozdil no, tezka volba. Predtim sem byl rozhodnutej pro asus, ale maya bude asi studenejsi
peterKTM

Příspěvek od peterKTM »

to mela bejt spis legrace, objednal si ten case ted soused, tak sem zvedav :-o osobne se mi moc nelibi vzhledove

cekam na tu CooMaster elite, ale vypada to ze se nedockam...nevis jak to u czc je s tou neznamou dodaci lhutou? jestli by tam spis nemelo byt "nebudou"
peterKTM

Příspěvek od peterKTM »

ted sem to jeste studoval na zive.cz a vezmu k tve radosti tu mayu :!: necham tam dat jeste zalman fanmate a bude klid :D takze uz se v tom nebudu hrabat! dik
qwertown
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon srp 28, 2006 23:19

Příspěvek od qwertown »

xmickey píše:No schválně si srovnej všechny parametry gigabyte pro a téhle ultimate... Vše je stejé jenže ta ultimate má o 20 MHz nižší tkty na jádře. To teda nechápu v čem je "ultimate" :eek:
doporucujete na zaklade zkusenosti s vyrobkem nebo na zaklade porovnani parametru GK. Dekuji za odpoved Q.
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Já doporučuju podle zkušeností, popř koukny na různý testy a mám jasno :)
qwertown
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon srp 28, 2006 23:19

Příspěvek od qwertown »

xmickey píše:Já doporučuju podle zkušeností, popř koukny na různý testy a mám jasno :)
takze s ni mate vlastni zkusenost? :?:
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

No tu Gigabyte má kámoš. Hrál jsem s ní, slyšel jsem jí - super. Většina dnešních her se s ní dá rozumně zahrát s velkými detaily :pal:
Odpovědět