Download | Programy

Outlook Express jeste jednou do lepsiho vlakna

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

marek62

Outlook Express jeste jednou do lepsiho vlakna

Příspěvek od marek62 »

Ahoj, daval jsem tento dotaz do diskuze, ale asi jsem zvolil spatne forum, na puvodni tema mi odpovidal xmaestro, ale netykalo se to teto chyby, takze zkousim dal :-) - tady se diskuze vice toci kolem woken:
Pri uprave kontaktu v adresari se Expres kousnul a ted hlasi pri otevirani adreare: Nelze otevrit, zrejme je spatne nainstalovan. Pri pokusu napsat zpravu: Doslo k chybe, totez i pri pokusu rozkliknout prijatou zpravu. Pritom prijem a odeslani zprav probehne bez komplikace, nic se nekouse. Zkousel jsem vlozit instalacni CD s oknama a znovu nainstalovat Outlook, instalace probehne v poradku, nicmene chyba je porad stejna. Nevite nekdo, prosim, cim by to mohlo byt? Nesetkali jste se nekdo s podobnym problemem, nevite, co s tim? Diky moc za radu. Prozatimne jsem nainstalovat Thurderbirda, nicmene manzelka brbla, ze na neho neni zvykla :-) Jsem pocitacovy uzivatel, asi bych, debil, potreboval konkretni postup kterym smerem zkouset.
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

tak premluv manzelku at zustane u Thunderbirda, ma vice funkci a má i bezvadný spam filter, OE nemá žádný !
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

zkuste změnit úložiště souborů pošty a restartujte Outlook.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Odpovědět