Download | Programy

Mechanika

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Mechanika

Příspěvek od SptF^ »

nefacha mi mechanika..system ukazuje ze neni pripojeny pritom je ! asi do ni nedje stava nebo co..pred nedavnem sem resetoval bios..pls poratde:(
Uživatelský avatar
Alf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: stř úno 14, 2007 22:58

Příspěvek od Alf »

Nikdo tady nemá věšteckou kouli....
Předpokladem takového dotazu je samozřejmě odzkoušení mechaniky v jiném PC a pokud je to tam v pořádku, zkontroluj kabely (nepájecí i datové). Pokud to ani potom nepojede, chtěj radu. A pokud chceš radu, bylo by vhodné napsat aspoň jaký máš MB a o jakou mechaniku se jedná. :)
Uživatelský avatar
Tommy.86
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: sob led 06, 2007 00:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy.86 »

mas novou mechaniku nebo fungovala a najednou nejede? mas jich vice? mozna mas spatne zastrceny jumper (pokud se jedna o CD/RW/DVD mechaniku) :)
.
.: Gigabyte GA-EP45-UD3, Intel Core 2 Q9550 2.83MHz, A-Data Vitesta EE DDR2 2x2GB 800MHz cl4, WD Caviar 3.5" SATAII/300 640GB, Gainward GTX275 896MB, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W:.
.
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

Někdy Windows po inovaci ztratí mechaniku, pomůže odinstalovat příslušný IDE řadič (sekundární) a pak hned nechat pomocí Plug and Play znovu nadetekovat. Najde se i mechanika.
Zdenek
Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SptF^ »

mno on byl problem vtomto..tak od zacatku..reset biosu..potom sem chtel prepalit cd ale jaksi sem vten dany okamzik zjistil ze nejde...pokud zmacknu cudlik aby mechanika vyjela zacne rychlejs blikat zelena kontrolka na romce, potom zasne a nic se nedeje..nepomohl ani nelokikrat reset bisou...pokud se ale podivam do tento pocitac tak mechanika je tam kde ma byt, pokud se podivam na vlastnosti vypise ze mechanika je povolena a pracuje spravne..jedine co mi dela potize je se podivat jestli je v BIOSu povolena jak mi nekdo radil z PCtuningu....takze kabely by meli byt OK ..pokud jde pres ne stava..jinak by zrejme neblikala kontrolka...tak nvm vcem je problem...je zrejme asi ze se vni neco muselo po*rat...btw je to obyc LG ..jediny co me s*re..
tak nvm cos tim:(
http://dlb.uloz.to/98958c8e9f592d64dd4f ... 56/kua.jpg
Uživatelský avatar
Alf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: stř úno 14, 2007 22:58

Příspěvek od Alf »

Zkoušels tu mechaniku otevřít hned po zapnutí PC?
Já jsem měl s jednou mechanikou problém, že nešla ve WXP otevřít pokud v ní bylo vadné (špatně vypálené) médium. Není to náhodou i Tvůj problém?
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Přehrát firmware jde ?? Pokus se o to, třeba to vyřeší tvůj problém. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Odpovědět